Şık ve Zarif Şal Modelleri

Şal kullanmayan bayan yok denecek kadar azdır herhalde. Örmesi sabır ve emek isteyen o kadar çok şal modelleri var ki, görenleri hayran bırakacak şekilde. Bazı bayanlar hazır şal kullanırken bazıları da kendi el emeği şallarını kullanmayı tercih ediyorlar. İster hazır olsun, ister örgü olsun şal kullanmak bayanı ayrı bir hava katıyor. Sonuçta emek isteyen bir iştir. Zahmetli fakat bir okadar şık görünen şallar sizde yapıp, çevrenizdeki kişileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Peki, şal örmek zor bir iş midir?

Şık ve Zarif Şal Modelleri Çıkarmak Zor mu?

İster tığ ister şiş ile yapabileceğiniz çeşitli şal modelleri bulunmaktadır. Örmesi emek ister, ama herkes şal örebilir, hediye edebilir. Hatta bazı bayanlar şal örerek ev ekonomisine katkıda bulunuyorlar. Çünkü eskilerden beri şal kullanmak bayanlarda pek çok açıdan tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanılır. Görsel güzelliğin yanında soğuk havalarda sıcak tutması da bir o kadar önemlidir.

Şal yapmaya karar verdiğinizde önce hangi model yapacağınızı, ne renk ip kullanacağınızı belirlemelisiniz. Böylece işiniz kolaylaşır. Ama evde parça ipleriniz varsa renk renk şal yaparak değerlendirmiş olursunuz. Bu sizin tercihinizdir.

Bu makalemizde şal modelleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık. İleri yazılarımızda sizler için şal yapımını anlatacağız. Yazımızda belirttiğim gibi şal yaparak para kazanmak istiyorsanız, örmüş olduğunuz modellerin resmini çekip nasıl yapıldığını anlatarak sitemizde yayınlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir