Krokodil Şal Yapılışı Anlatımlı | Elişi Örnekleri

Sizlere bugün bu yazımızda krokodil şal yapılışını anlatacağız. İlk olarak Derya Baykal’ın programında Nurgün Tezcan tarafından yapılan örgü krokodil şal yapılışı hakkında bilgi vereceğiz. Bu çok güzel yapılmış bir şal örneği olmakla beraber ebruli ipten yapılmıştır. İstediğiniz dikdörtgen ve boyda yapabilirsiniz. Krokodil şal yapılışı anlatımlı, çok şık ve yapımı da bir o kadar kolay olan bu model tığ ile katlar şeklinde oluşmaktadır. Güzel görünen ve çoğu kişinin sıklıkla tercih ettiği elişi örnekleri arasında yer alan bu şalı siz de çok beğeneceksiniz. Nasıl yapıldığını öğrendiğinizde siz de yapacak ve sürekli yapmak isteyeceksiniz.

Örgü Krokodil Yapılışı

Bu şal yaz kış demeden dört mevsim olarak kullanılabilecek gayet şık bir aksesuar olmaktadır. Her bayanın kullanabileceği örgü krokodil şal yapılışı da son derece basittir. Bu şalın özel günlerde kullanılması ile ortaya hem çok modern hem de çok tarz bir görüntü oluşmaktadır. Ayrıca lohusalıkta kullanılan ve gelin şalı modelleri özel günler için yapılmaktadır.  Krokodil şal yapılışı anlatımlı olarak videolarda da yer almaktadır. Böylelikle siz de kendi şalınızı yapabilir ve ortaya çok güzel görüntülerin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Elişi örnekleri arasında olan bu şal modeli son derecede kullanışlı ve şık bir görüntüye sahip olmaktadır. Böylelikle istediğiniz herhangi bir yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Krokodil Şallar

Günümüzün en önemli bayan aksesuarlarından bir tanesi de şallar olmaktadır. Şalların da kendi içerisinde birtakım modelleri bulunuyor. Örgü krokodil şal yapılışı da bunlardan bir örnektir. Örgü olarak ve kat kat yapılan bu şallar son derecede güzel ve başarılı bir şal modeli olmaktadır. Her kadının gardırobunda kesinlikle ve kesinlikle bulunması gereken krokodil şallar çoğu özel günlerin kurtarıcısı olmaktadır. Nitekim şal insanı çok daha farklı gösteren en önemli unsurlardan bir tanesi olmaktadır. Elişi örnekleri günümüzde daha sık ve daha fazla kullanılmaya başlamıştır. Elişi modelleri ile yapılan aksesuarlar normale göre çok daha şık ve kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak karşımıza çıktığı da bir gerçektir.

Hemen hemen her kadının yapabileceği bu şal modelini yapmak ta basit olmaktadır. Örgü krokodil şal yapılışı ile siz de çok şık ve çok güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu şallar sizi hem soğuktan koruyacak hem kıyafetlerinizin bir tamamlayıcısı olacak hem de şık bir görünüm elde edeceksiniz. Krokodil şal yapılışı anlatımlı nasıl yapacağınızı da öğrenmek ve kolayca yapmak için Derya Hanım’ın videolarını izlemenizi tavsiye ederiz… Bu aksesuarın yapımı son derecede kolay ve zaman almamaktadır. Elişi örnekleri arasında da yer alan krokodil şallar çoğu kadın tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Siz de bu modelin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra kolaylıkla yapabileceksiniz. Ayrıca farklı modellerini de yaparak farklı kıyafetlerle kombin uygulayabilir daha da farklı görünüm kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir