Elişi Örnekleri Ponponlu Yastık Yapımı

Kıyafetlerdeki ponpon modası elişi örneklerine de sıçradı. Çok kısa sürede yapabileceğiniz ponponlu yastıklar ile sizde modaya uyum sağlayabilirsiniz. Çünkü ponponlu yastık yapımı hiçte zannettiğiniz kadar zor bir iş değil. Bunun için şık elişi örneklerini ve ponponlu el işi modellerine yazımızda yayınladık. Ayrıca ponponlu yastık yapımı için gerekli malzemeleri de paylaştık.

Ponponlu Yastıklar Elişi Örnekleri

Pembe, siyah ve grinin yada koyu pembe ile açık pembenin uyumunu yansıtan elişi örnekleri oldukça basit bir şekilde oluşturulabiliyor. Gerekli malzemeler yastık kılıfı, kasnak, ponponlar ve elyaf. Siz dilediğiniz renk kılıfı ve ponponları kullanabilirsiniz.

ponpunlu yastıklar

Elişi örnekleri için gerekli malzemeleri sıraladıktan sonra yapılışına geçelim. Öncelikle cetvel yardımıyla aynı aralıkları belirleyerek işaretler koyun. İşlemlerin fotoğraflarını aşağıda sergilenmektedir…

Daha düzgün bir sonuç alabilmek için kılıfı kasnak ile gererek dikim işlemine geçin. El işi modellerinin düzgün bir görünüm oluşturması oldukça önemlidir.

Sonrasında kılıfların kenarlarını tersinden dikerek, bir kenarı bırakın. Bu kenarı ise, içine elyaf doldurduktan sonra dikin.

İşte ponponlu yastık yapımı bu kadar basit. Elişi örneklerini inceleyerek sizde kolaylıkla salonunuz yada çocuk odanız için ponponlu yastıklar oluşturabilirsiniz. Değişik el işi modelleri için sitemizi Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

elişi örnekleri el işi modelleri ponpunlu yastık yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir