Dantel Şömentabla Örnekleri

Danteller hayatımıza dünden bugünden giren parçalar değildir. Bilindiği gibi çok eski zamanlardan beri sevilerek kullanılan danteller nesillerdir örülmektedir. Ayrıca dantelin zarifliği ve şıklığı çok eski zamanlardan beridir birçok parçada kullanılmaktadır. Her geçen gün bu parçalara ve ürünlere yenileri eklenmeye devam ediyor. Havlular, pikeler, masa örtüleri, vitrin takımları ve oda takımları gibi birçok farklı tarza sahip ürün bulunmaktadır. Bir de şömentabla çeşitleri var. Hatırlarsanız birkaç yıl önce dantel modası geçti diyerek, el emeği göz nuru parçalar raflardan kaldırılmıştı. Oysa ünlü markaların ve tasarımcıların moda trendi olarak sunduğu koleksiyonlara bakıldığında dantelin yeniden eski değerine kavuştuğu görülerek, sandıklar için çeşitli parçalar hazırlanmaya başladı bile. İşte şömentabla da bu dantel ürünlerinden biridir.

Değişik şömentabla modelleri

Dantel şömentabla örnekleri arasında gerçekten çok değişik modeller görmek mümkün. Dikdörtgen, oval, yuvarlak elişi örnekleri olduğu gibi kare formlu olanlarda mevcut. Hangi formda dantel şömentabla örnekleri oluşturacağınız tamamen size kalmış. Çünkü sayısız örneği bulunan bu dantel çeşidinden hangisi göz zevkinize uyuyorsa onu tercih edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan elişi örnekleri için tek renk beyaz ya da birden fazla renk tonunu bir arada kullanabilirsiniz. Genellikle dantel şömentabla örnekleri arasında tek parça olanları görmüşsünüzdür. Son zamanlarda ise motiflerin ya da parçaların birleştirilmesiyle oluşturulan değişik şömentabla modellerini sıkça görmeye başladık. Özellikle misafir odası ve salonlarınıza bu dantel şömentabla örnekleri ile şıklık ve zariflik katabilirsiniz. Örmesi ilk başta zor gelebilir. Ancak biraz dantel bilen her bayan elişi örneklerini inceleyerek rahatlıkla bu modelleri örebilirler.

Değişik şömentabla modelleri için bu görselleri inceleyebilir ve zevkinize uygun karar verebilirsiniz. Hangi renk dantel şömentabla modelini tercih ederseniz, o renklerde örneklerini oluşturmaya başlayabilirsiniz. İşte ayrı bir şıklığı ve havası olan değişik şömentabla modelleri sizlerle…

Dantel Şömentabla Örnekleri

el işi örnekleri

elişi örnekleri

şömentabla modelleri

şömentabla örnekleri

dantel şömentabla örnekleri

dantel şömentabla modelleri

değişik şömentabla örnekleri

değişik şömentabla modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir