2017 Değişik Atkı Modelleri

Atkı modelleri her yıl modaya göre değişmekte. Bu nedenle 2017 değişik atkı modelleri listesi oluşturarak farklı örnek isteyenlere yardımcı olmayı hedefledik. Sizin ise tek yapmanız gerek elişi örnekleri listesinden tarzınıza uygun olanı seçerek örmeye başlamak. ‘’Değişik atkı modellerinden birini çok beğendim, fakat ben örgü örmeyi bilmiyorum ki…’’ diyorsanız, üzülmeyin! Yazımızın sonunda yer alan yorum alanı el işi satış için ayrılmış alandır. Bu bölümden beğendiğiniz atkı modelini belirterek, istediğiniz renklerde sipariş verebilirsiniz!

El işi Satış

Aslında aşağıda yer alan atkı modelleri örmesi zor olan elişi örneklerinden değil. Ancak vaktiniz yoksa ya da örgü örmenin püf noktalarını bilmiyorsanız, yazının sonunda yer alan yorum alanında el işi satış için sipariş verebilirsiniz. Uzmanlarında belirttiği gibi diğer yıllara nazaran daha soğuk geçen 2017 yılı için değişik atkı modelleri arıyorsanız, elişi örneklerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Güzel ve Değişik Atkı Modelleri

Değişik atkı modelleri arasından öyle örnekler var ki, hem kullanımı kolay hem de her kıyafetle rahatlıkla kombin edilebilir. İstediğiniz renk ve metotlarla örebileceğiniz bu modeller tüm aile bireylerine özgü oluşturulabilir. Yazımız içerisinde sizler için tüm değişik atkı modellerini derlemeye çalıştık. Özellikle 2017 değişik atkı modelleri konusunda yardımcı olmamızı talep eden kullanıcılarımız için bu senenin trend olan örneklerini tercih ettik. İster aksesuar olarak değişik kullanım şekillerinden yararlanabilirsiniz, isterseniz de bu soğuk günlerde korunmak için atkı şeklinde kullanabilirsiniz. Aşağıdaki atkı modelleri listesini incelediğinizde zevkinize göre tercih siz kalacaktır…

Atkı Modelleri | Elişi Örnekleri

farklı atkı modelleri

farklı atkı modelleri

el örgüsü değişik atkılar

el örgüsü değişik atkılar

değişik atkılar

değişik atkılar

değişik atkı çeşitleri

değişik atkı çeşitleri

değişik atkı örnekleri

değişik atkı örnekleri

değişik atkı modelleri

değişik atkı modelleri

değişik örgü erkek atkıları

değişik örgü erkek atkıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir