Benzersiz Takı Tasarımları Nali Şerif Gümüş’te

Gümüş aksesuar denilince akla gelen ilk marka: Nali Şerif Gümüş’tür. Çünkü markanın rakiplerinden çok daha benzersiz tasarımları bulunmaktadır. Bayan kolyesi ve erkek gümüş yüzük modellerinde özellikle göz kamaştırıcı ürünler sergileyen Nali Şerif; bayan yüzükleri, erkek bileklikleri, rozet, set ve tesbih alanlarında da başarılı modellere sahip bir firmadır. Bu nedenle yazımız içerisinde değişik tasarımlardan hoşlanan okurlarımıza özel gümüş aksesuarlardan bahsedeceğiz!

Nali Şerif Gümüşün 27 Yıllık Sektörel Tecrübesi Bulunmaktadır

İnternetten gümüş erkek yüzük satın alan birçok kişi bu markayı anımsar. Çünkü markanın müşteri portföyü oldukça geniş. Bunun başlıca sebebi ise 27 yıldır sektörde olmasıdır. Ağırlıklı olarak erkek gümüş yüzük ürünleri tasarlayan firma, elbette ki hanımları da unutmayarak onlar için kolye, küpe, yüzük, bileklik ve birbirinden şık setler üretmektedir. İmalatı gerçekleşen tüm modeller Naliserif.com üzerinden sergilenmektedir.

Markanın bilinirliği ve tecrübesinden bahsettikten sonra biraz da web sitesinin özelliklerinden konuşalım. Naliserif.com online alışveriş güvenliğine çok önem vermektedir. Bu nedenle web sitesinde SSL sertifikası başta olmak üzere gerekli olan tüm sertifikaları bulundurmaktadır. Ayrıca şirket olarak e-ticaret aracılığıyla ürün pazarlamak için gerek duyulan tüm resmi evrakları da almış ve bu evrakları, müşterileriyle şeffaf bir şekilde paylaşmaktadır.

Gümüş Takılarda İndirim ve Yeni Logoları

Naliserif.com gümüş yüzük kolye ve diğer ürünlerine avantajlı indirimler uygulamaktadır. Bu indirimler, ürün görsellerinde logolu ibarelerle bildirilmektedir. Markanın indirimleri kaçırmak istemeyenler Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını takip edebilirler. Diğer yandan firma, tüm yeni çıkardığı modellerine de “Yeni” logosu koymakta ve son moda aksesuar sahibi olmak isteyenlere bu şekilde ulaşmaktadır. Örneğin; gümüş erkek yüzük satın almak istediğinizde, Naliserif.com sitesini ziyaret ederseniz en yeni tasarımları hemen görebilirsiniz.

Rozetler de, bazı kişilerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Nali Şerif Gümüş firması bunu da düşünerek, bay ve bayan müşterilerine özel rozetler üretmektedir. Gümüş takı imalatında olduğu gibi rozet tasarımlarında da özgünlükten yana olan firma, rakiplerinden çok daha farklı modeller oluşturmaya devam etmektedir. Genellikle tasarımlarını canlı renklerle süsleyen Nali Şerif, birçok modelde kırmızı, turkuaz, mavi, roz ve gold gibi renk tonlarına yer vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir